Bankacılık ve Finans

Akıncı Hukuk Bürosu olarak dinamik ekibimiz ile bankacılık ve finans kapsamına giren hukuki ilişkilerin stratejik yönetilmesi noktasında müvekkillerimize en üst standartlarda temsil ve danışmanlık desteği sunmaktayız.

Banka ve finans hukuku alanına dair teorik ve pratik detaylara vakıf ekibimiz ile bankacılık ve finans proje yönetimi ve sözleşme ilişkilerinin yanında müzakereler ve yapılandırma alanlarında da hizmet vermekte ve ulusal ve uluslararası mevzuata uyumluluk konularında deneyimlerimizi müvekkillerimizin desteğine sunmaktayız. Bilhassa satın alma ve proje finansmanı, ihracat ve gayrimenkul finansmanı, varlık finansmanı ile kredi ve sair finansal araçlar ile ilgili müvekkillerimize danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Ayrıca Akıncı Hukuk Bürosu, uyuşmazlık çözümü noktasında da tecrübeli dava ekibimiz ile bankacılık ve finans alanına dâhil konularda etkin bir taraf temsil hizmeti de sunmaktadır.

Nihayet çözüm odaklı ve stratejik yaklaşımlar ile bünyemizdeki multidisipliner yapının, deneyimlerle edinilmiş kazanımla birleşerek bankacılık ve finans işlemlerinin iş, gayrimenkul, yatırım hukuku, uluslararası hukuk gibi alanlarla iç içe geçtiği noktalarda da müvekkillerimize destek sağlama adına bugün geldiğimiz nokta Akıncı Hukuk Bürosu olarak ayrıcalık noktamızı oluşturmaktadır.