Yasal Bildirim ve Kullanım Şartları

İşbu Yasal Bildirim ve Kullanım Koşulları metni, Akıncı Hukuk Bürosu ve Akıncı Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi’ne (bundan böyle birlikteAkıncıolarak anılacaktır) ait https://akincilaw.com/ adresindeki internet sitesinin kullanım şartları ile internet sitesinde yer alan içeriği mahiyeti, içeriğe ait fikri mülkiyet hakları ile taraf hak ve yükümlülüklerini belirlemektedir.

Kullanım Şartları

Akıncı internet sitesi, Türkiye Barolar Birliği meslek kurallarına riayet edilerek, 1136 sayılı Avukatlık Kanunu ve bağlantılı mevzuat uyarınca tasarlanmıştır. Akıncı internet sitesi reklam yasağına ilişkin mevzuat da göz önünde bulundurularak işletilmekte olup, söz konusu site hiçbir şekilde reklam amaçlı kullanılamaz.

Akıncı internet sitesinde yer alan içerik, bilgi ve materyaller yalnızca bilgi vermek amacıyla hazırlanmış ve yayınlanmış olup, hiçbir şekilde hukuki görüş veya danışmanlık olarak nitelendirilemez. Söz konusu içerik, oluşturtulma tarihinde güncel ve güvenilir olan kaynaklar kullanılarak yalnızca müvekkil ve müvekkil adayları ile genel kamunun bilgilendirilmesi amacıyla oluşturulmuş ve paylaşılmıştır. Akıncı internet sitesinde paylaşılan içerik, makale, her türlü yazılarda yer alan bilgiler, yeni mevzuat düzenlemeleri ile güncelliğini yitirebilir. Bu nedenlerle, internet sitesinde yer alan bilgiler uyarınca herhangi bir işlem yapmadan önce mutlaka hukuki danışmanlık almanız önerilir.

Sorumluluk

Akıncı, internet sitesinde paylaşılan içerik, makale, her türlü yazıda yer alan bilginin eksik, yanlış veya güncel olmaması veya bilgilerin yanlış kullanılması nedeniyle sorumlu tutulamaz. Ziyaretçilerin bu internet sitesinde yer alan bilgiler ile gerçekleştirdikleri eylemler nedeniyle Akıncı doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir sorumluluk kabul etmez. İnternet sitesinde yer alan içeriğin kullanılması herhangi bir şekilde vekalet sözleşmesi veya avukat-müvekkil ilişkisi teşkil etmez.

Akıncı, internet sitesi üzerinden link verilmiş üçüncü taraflara ait internet sitelerini kullanan ziyaretçilere, ilgili internet sitelerinde saklanan bilgiler hakkında herhangi bir garanti vermemekte ve herhangi sorumluluk kabul etmemektedir. Nitekim üçüncü taraflara ait internet siteleri Akıncı’nın kontrolünde değildir.

Fikri Mülkiyet

Akıncı internet sitesinde yer alan tüm içerik, makale, her türlü yazı ile Akıncı logosu ve bunlardan doğan fikri mülkiyet hakları münhasıran Akıncı’ya aittir. Bunlar Akıncı’nın mülkiyetinde olup, Akıncı’nın izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez ve kullanılamaz.